Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarın Açılış Ekranı Nasıl Değişir?

988 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 Açılış Ekranından sıkıldınız mı ? işte değiştirmenin zamanı geldi  , indireceğiniz bu program sayesinde  istediğiniz resmi Windows 7 açılış ekranına koyabilirsiniz. 

Bir basma ile resmi değiştirebilirsiniz bu yazılımın özelliği ise Windows 7 entegrasyonu sağlanmıştır.

Bilgisayar açılış ekranı vereceğimiz bu dosya sayesinde değiştirme imkanı sunmaktadır. Logon Screen for Windows 7 yazılımı sayesinde başlangıç ekranı değiştirme işlemini yapabilirsiniz. 

http://download.chip.eu/tr/Logon-Screen_5139739.html” adresi üzerinden bu programı erişebilirsiniz. Logon Screen programı ayrıca nasıl kullanılır? Bunu İnternet üzerinden öğrenebilirsiniz. 

Bilgisayar Başlangıç Ekranı bu programı sayesinde değiştirerek görsellik katabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu program veya diğer programları yüklerken mutlaka bilgisayarınızda güncel antivirüs yazılımları ile güvenlik taraması yapınız. Logon Screen değiştirmek için İnternet üzerinde farklı yazılımlarında olduğunu söyleyelim. 

Bu konumuzda bilgisayarın açılış ekranını değiştirme konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla ilgili bizimle paylaşabileceğiniz sorularınız için yorumlardan bize iletebilirsiniz. Diğer bilgisayar ile alakalı sorunlarınızı destek hattımızdan iletebilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın