Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Hotkey ( Fn ) Tuşu Hatası

5.838 views
Sponsorlu Bağlantılar

Hotkey ( Fn ) Tuşu Windows 8 kurduk dan sonra çalışmıyorsa Vereceğim linkdeki dosyayı kurarak sorunu büyük bir ihtimalle çözeceksiniz. ilk önce Fn Tuşundan biraz bahsetmek istiyorum Hotkey ( Fn ) tuşu klavye kısa yollarıdır yani bilgisayarınızın özelliklerini Ses Açma-Kapama,Ekran parlaklığını artırma-azaltma ve mouse touchpet açma kapama gibi işlemleri kısa yoldan yapabilirsiniz genelde dizüstü bilgisayarlarda tuş fazlalılığı azaltmak için kullanılan kısayol tuşlarıdır. 

Fn tuşu genelde Mavi Renktir. Bu kısayol Hotkey ( fn ) tuşlarını kullanmak için Fn ile birlikte Mavi Renkteki tuşları birlikte basacaksınız Bilgisayarınız kısayol tuşları farklılık gösterebilir.

Hotkey (fn) tuşları Windows 8 kurduk dan sonra çalışmıyorsa Driver yükleme sorunu vardır. Bu sorunu gidermek içinde “http://download1906.mediafire.com/3fk3r1w8akeg/mmbimjbv291mcl5/PHOTKEY.rar”  vereceğim linkde ki  dosyayı kurmanız yeterli olacaktır. umarım işinize yarayacaktır.

Şunu unutmamak gerekir her yeni çıkan işletim sistemlerinde mutlaka hata ve sorunlar yaşanmaktadır, Bu hataların çözümü genel olarak kullanıcıların geri bildirimleri sayesinde oluşmaktadır. Zamanla yeni gelen güncelleme ile bu sorunlar kendiliğinden düzelecektir. 

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Windows 8 Hotkey ( Fn ) Tuşu Hatası (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. İndirdim kurdum oldu ama ilk başta çalışıyor belli zaman sonra eski haline dönüyoo acil yardım edin ses tusu baslı kaldı ve fn ile kullanmak iztiyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın