Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda Programsız İndirmeyi Kısıtlama Nasıl Yapılır?

3.296 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden Gelen bir soruya cevap vermek istiyorum. Sorumuzda benim iki küçük kardeşim var indirdikleri oyundan her ay format atmaktan bıktım bana yardım edecek bir program yada çözüm var mıdır. Ben Bu konuda size Bir Sistemci olarak  programsız yardım etmeyi düşündüm .

Burada yapmamız gereken şey Disk Kota uygulamasıdır. Disk kota ile kullandığımız disklere belli bir kota koyarak onun haricinde diskin kullanımı engellecektir. yani 2 kb bir kota koyarsak yada 1 kb lık bir kota koyarsak bir word excel yada bir text dosyasını bile kayıt edemeyiz. her şey sizin elinizde yani peki bu disk kotayı nasıl yapacağım diye soranlara şimdi sizler için hazırladığım video izleyerek fikir sahibi olursunuz.

indirme kısıtlama ;

 

Eğer ki program kurarak bu engellemeyi yapmak istiyorsanız In Touch Lock programını kullanabilirsiniz. Bu programı “http://www.tamindir.com/intouch-lock/” adresi üzerinden bilgisayara yükleme yapabilirsiniz. program kullanmadan dosya indirme engelleme, kısıtlama yapmayı bu şekilde sizde bilgisayarınızda denemesini yapabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bilgisayarda Programsız İndirmeyi Kısıtlama Nasıl Yapılır? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ben bunu yaptım fakat simdi bilgisayarım kullanici profili yuklenemiyor hatası veriyor bilgisayara artık giremiyorum bu sorunu nasıl cozebilirim

  2. bende bunu yaptım fakat bilgisayarımi yeniden başlatırken kullanici profili yuklenemiyor hatası veriyo ne yapabilirim

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın