Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Kilitli Explorer Ana Sayfasını Nasıl Değişir?

652 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Explorer kullanıcıları için sık sık başa gelen bir olay internet ana sayfası kilitli olduğu için bir türlü ana sayfanızı değiştiremezsiniz. peki Ana Sayfayı Nasıl Değiştirebiliriz. ?

Bunun Registry Kayıtlarından değiştireceğiniz  Bunun için Bilgisayarımızdaki Win + R tuşlarına basarak Çalıştır penceresini açıyoruz. Çalıştır Penceresine Regedit  komutunu yazıyoruz ve Enterliyoruz.

  • HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main  açıyoruz Sağda Start Page kısmındaki Ana adresi değiştiriyoruz.

Kilitli Explorer Sayfasını Değiştirin

 

 

Star Page Üzerine geliyoruz ve Fare ile  sağ tuş yaparak Değiştir diyoruz ve istediğimiz Adresi Yazarak Kilitli Adresi Değiştiriyoruz.

 

virüs bulaşmış veya tarayıcı hijackers zararlı kodları ile tarayıcının ana sayfa ayarında değişiklik yapamıyor olabilirsiniz, bu vereceğimiz yöntem ile kilitli tarayıcı anasayfalarını kolaylıkla bu şekilde kaldırabiliriz ve istediğiniz ana sayfada değişiklik yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın