Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar’da Kullana Bileceğiniz Güzel Yazı Fontları

2.846 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarı kullanarak Text Metin , Excel , Word gibi Microsoft Office programlarında değişik yazı stilleri ile yazılar yazmak veya webmaster iseniz hazırladığınız web sitelerinde değişik fontlar ve stillerde görsellik vermek istiyorsanız mutlaka yazı fontları kullanmanız gerekir.

Bunlardan örnekleme yapmak istersek , Vitrina , Bullpen , English , Bullpen Somora , Hansa , Old Republic , El yazısı gibi yazı fontları ve diğer yazı stilleri birlikte diğer kategoride Aşk , Askeri , Bilim Kurgu , Korku , Piksel , Gotik , Temel , Eskitme , İnce , İtalik , Komik , Okul gibi bir çok kategori altında yazı fontlarını kullanabilirsiniz.

yazı font-reklam

 

 

Okul’da ders notları hazırlarken veya verilen dönem ödevlerinde görsellik vererek kapak yazıları hazırlamanız’da yardımcı olacak font yazıları için bilgisayara yazı fontlarını indirip kullanabileceğiniz güzel bir site’den bahsetmek istiyorum. www.yazifontlari.org sayfasını ziyaret ederek istediğiniz yazı fontu indiriyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz.

Yazı fontunu kullanmak için .ttf uzantılı dosyayı Bilgisayar > C:\Windows\Fonts klasörü içerisine atınız ve sağ tuş ile ön izleme yapın ve yükle butonu ile fontu yükleyebilirsiniz. A-Z bütün kategorilerde yazı font bulabilirsiniz.

yazı font yükle

Türkçe Destekli yazı fontları ile bundan böyle yazifontlari.org sayesinde yazılarınız daha görsel ve güzel bir şekilde yazabileceksiniz , aşk yazılarınızı daha güzel bir görsellikle ifade edebileceksiniz.

Arama Tags & Etiketler;

yazı fontu indir , yazı font yükle , değişik yazı fontları , bilgisayar yazı sitili , bilgisayar yazı fontları , ttf dosyası , ttf dosyası nedir , ttf dosyası nasıl açılır , ttf dosyası nasıl yüklenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın