Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda iptv izlerken VLC Media Player den atıyor

1.206 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki konularımızda iptv nedir ne işe yarar konusunda siz takip eden arkadaşlarımıza bilgi vermeye çalışmıştık. Bu konuyu ayrıca merak edenler link adresimizden detaylara inebilirler.

Bu konumuzda sizlerden soru-cevap sayfamızı kullanarak soru soran kullanıcılardan birinin iptv de yaşadığı sorunlardan biri olan VLC Player de iptv izlerken programdan atma sorunu yaşadığınız bize iletmiştir.

VLC MEDİA PLAYERDEN ATMA SORUNU

Vlc media playerden kanalları izlerken programdan atmasının başlıca nedeni arasında kanalların bir başka media player den açık olması diyebiliriz.

Bunlar arasında cep telefondan izlediğiniz GSE IPTV veya başka bir oynatıcıdan aynı anda kanalları açıldığında kanaldan atma yaşanabilmektedir.

Bunun dışında VLC Media Player de kullandığınız uygulamanın son sürümünü kullandığınızdan emin olunuz.  Bunun dışında birde 30 saniye de bir kanalların değişme sorunu yaşanmaktadır. Bu sorunsa genelde bu oynatıcının kırık kullanılan lisansız yazılımı kullandığı için olduğu için yaşandığıdır. Bunun için izleyeceğiniz kanal dışında genelde maç kanalı dışında kanal listesini temizleyerek sadece izleyeceğiniz kanalı bırakarak çözüm sağlayınız.

VLC Media Player atma sorunu için konumuzu özetlersek güncel yazılım kullanmanız ve sadece kanalların buradan açıldığından emin olunuz ayrıca işletim sistemi ile uyumsuz sürüm kullanıyorsanız örnekleme Windows 7 veya öncesi için VLC Player kullanıyor Windows 10 da açmaya çalışıyorsanız uygulamadan atabilmek ihtimali de yüksektir. Kullandığınız işletim sistemine uygun bir VLC Media Player programı kullanınız.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın