Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar’da “en iyi mail programı” önerisi

3.478 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günlük hayatımızda gelen ve giden mailleri kontrol etmek , yönetmek için trafik yoğunluğuna göre mail adreslerini kontrol etmek için en iyi mail programına ihtiyaç duyulabilir. Bunun için akıllara hangi mail programını kullanmalıyım hangi program daha iyi , forumda yorumlara bakılabilir . Bende bu konuda kendime göre bir tavsiyem olacaktır.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan mail adresleri gmail , hotmail , outlook , mynet , yahoo ve diğer sayamadığım ücretsiz mail adresleri vardır. Bu mail adreslerini veya birden fazla e-posta hesabınız varsa ve bunları kontrol etmek için hangi programı tavsiye edersiniz ?

outlook

Benim kendim adıma outlook programı benim için en iyisi diyebilirim. Outlook üzerinde başka mail adreslerini ekleyerek hepsini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca RSS adresleri’de ekleyerek takip ettiğiniz web site veya günlük haberleri de bunun üzerinden takip etme şansınız vardır. hatırlatmalar , anımsatma , okundu bilgisi alma , yeni klasör gibi onlarca özelliği kullanabilirsiniz.

Outlook programı , Microsoft Office paketi içerisinde geldiğini söylemeden geçmeyelim.  pop3 , smtp ayarlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. daha önceki konularımda yeni bir mail adresi outlook nasıl eklenir? bunu yazmıştım ilgili konu olarak inceleyebilirsiniz.

Thunderbird ayrıca kendi sloganı ile e-postayı kolaylaştıran yazılım olarak iddialı bir program diyebiliriz. bu konuda “https://www.mozilla.org/tr/thunderbird/” adresi üzerinden bu programı indirmesini ve detaylı olarak inceleme şansını bulabilirsiniz.

hiç bir ayarı bilmeden e-posta adresinizi girerek kolay kurulum yapabilirsiniz , hızlı bir şekilde adres defterini ekleyebilirsiniz , ayrıca mozilla – firefox eklenti yönetebilirsiniz. Bu programda diğer tavsiye edeceğim önerilen mail programları arasında yer alabilecek bir yazılımdır.

Ayrıca Opera Mail , ZimBra , PostBox , FoxMail gibi yazılımları “e posta programları nelerdir” kelime ile arattığınız internetde bir çok yazılımı bulabilirsiniz.

Günlük hayatta kolay şekilde mail adreslerinizi yönetebileceğiz iki mail programı işinizi görecektir , siz değerli takipçilerim tarafından önerilen veya farklı bir e posta programı varsa yorumlar kısmına sizde bırakabilirsiniz.

Arama Tags & Kelimeler;

en iyi mail programı , en iyi e-posta yazılımı , tavsiye mail programı hangisidir , önerilen en iyi mail programı , en çok kullanılan mail programı , ofiste kullanılan e-posta programı , işyeri için mail yazılım , mobil mail programı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın