Sponsorlu Bağlantılar

Skype Görüntü Kısa Mesaj Özelliğini

684 views
Sponsorlu Bağlantılar

Skype’nin Bu özelliğini Fazla bilen pek yoktur Görüntü Konuşma mesajlaşma özelliğinin yanında Kısa Görüntülü Mesaj gönderme özelliğinden de Bahsetmek istiyorum. Bu Özelliği sayesinde sevdiklerinize  mimikler ve görüntü kısa mesajlarla duygularınızı ifade edebileceksiniz.

Skype Görüntülü Kısa Mesaj Nasıl Gönderilir?

İlk önce Mesaj göndereceğiniz kişinin Sohbet penceresini açıyoruz. Pencerenin Üst kısmında Görüşme > Gönder > Görüntülü Mesaj seçeneğine gelerek yeni bir pencere açıyoruz .Bu Açılan Pencerede kameranın aktifleşerek sizin görüntüsünü almaya başlar kırmızı yuvarlak içinde belirtiğim noktalı yere basarak 3 dakikalık bir görüntü almasını sağlar. 3 dk zaman diliminde çektiğiniz video tekrar noktalı yerden tamamlayarak Zarf işaretiyle yollayabilirsiniz. Eğer ki İptal etmek istiyorsanız  işaretiyle iptal edebilirsiniz.

Aramalar: 

Skype Video Mesaj, Skype Görüntülü kısa mesaj, skype video arama, skype görüntülü kısa sms, skype mesaj özelliği, skype video sms, skype ile mesaj gönderme, skype görüntülü kısa mesajlar

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın