Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Görev Yönetici Nasıl Açılır?

691 views
Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Görev Yöneticisi ile Yandex Browser üzerinde çalışan sayfa ve eklentileri kontrol  edebilir sonlandırabilirsiniz yada bilgisayar görev yöneticisi gibi düşünebilirsiniz. Yandex Web Browser açtığınız bir sayfa, eklenti tarayıcıyı kilitleyebilir , veya birden fazla açtığınız sekme’den biri donabilir eğer böyle bir sorun yaşıyorsanız tarayıcıyı komple kapatmak yerinde görev yöneticisini açarak istediğiniz sekmeyi kaparak bilgisayarın yavaşlamasını engelleyerek sorun yaşatan sekmeyi sadece kapatarak çözebilirsiniz.

Yandex Görev Yöneticisini açtığınızda açılan sekmelerin ram kullanımı görme imkanı’da olacaktır. Yandex Görev Yöneticisine Nasıl Açılır? Bunun için Yandex web tarayıcı açıkken ÜstKrkt+ESC tuşlarına basarak  yada Yandex browser üzerine gelip adres penceresi üzerinde Sağ tuş ile basarsanız Görev Yönetici ‘ne ulaşmış olursunuz.

Ayarlar > Diğer > Diğer Araçlar > Görev Yöneticisi ( shift+esc) tuşuna basarak hemen açabilirsiniz. Yandex güncellemesi geldikçe bu adımlar değişebilir fakat kısayol tuşları hep aynı olacağı için kısayol tuşlarını kolaylıkla kullanabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın