Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Battlefield 1 kaldırır mı? sistem gereksinimleri nelerdir?

558 views
Sponsorlu Bağlantılar

Battlefield 1 oyunu Birinci Dünya savaşı geçen senaryolar ile bir çok yeni özelliği’de modlarıda beraberinde getirmektedir. Battlefield 1 savaşında Osmanlı İmparatorluğu‘da yerini almıştır. Çok tartışılacak gibi görünse’de panzerler, tank, eski tüfekler, makinalı tüfekler, hardal gazı, kızıl baronlar hava, kara ve deniz’de savaşabileceğiniz son derece güzel bir oyun olarak göz kamaştırmaktadır. 

Bizim bu konumuzda bu güzel oyunu oynayabilmek için kullandığınız bilgisayar kaldırır mı?  bu oyunu kuracağız fakat sistem kaldırır mı? bununla ilgili olarak sizlere Battlefield 1 sistem gereksinimleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 

Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri Nelerdir? 

Battlefield 1 için sistem gereksinimi için en minimum gereken sistem ihtiyacı olarak aşağıdaki özellikleri taşıması gerekir. işletim sistemi, cpu, ram ve ekran kartı temel bileşenleri olarak şimdi aşağıdaki özellikleri vermek gerekirse ;
İşletim Sistemi: Win 7 64 veya üstü
İşlemci: Intel Core i3-6300T @3.3 Ghz ya da FX-4350
RAM: 8 GB
Sabit Disk Alanı: 40 GB
Ekran kartı: GeForce GTX 660 ya da Radeon 7850(+2048MB)
DirectX: DX 11

battlefield 1 sistem gereksinimleri pc için ve battlefield 1 sistem gereksinimleri laptop bilgisayarlar için en az seviyedeki donanım gereksinimleri bu şekildedir. Windows 7 ve üst işletim sistemi, Windows 8.1 veya Windows 10 kullananlar için, Bellek en az 8 ve üst kapasitede olması, sabit disk’te en az 40 Gb boş bir alan olması gerekiyor. Ekran kartı seviyesi 2 gb ve 3D özelliği, 128 bit ve üstü ve ekran kartı için directx yüklü olması gerekmektedir.

ayrıntılı bilgi için resmi web sitesi “https://www.battlefield.com/tr-tr” adresi üzerinden detaylı teknik bilgilere, eğitici videolara ve Battlefield 1 satın alma işlemi için ziyaret edebilirsiniz. Böylece Battlefield 1 deneyimi yaşayabilirsiniz.

Battlefiled 1 tanıtım videosu;

battlefield 1 gereksinimleri yukarıda vermeye çalıştık, bu oyun hakkında bilgilere kendi sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, farklı yazılarla bulabilirsiniz. battlefield 1 gereksinimler ve bu oyunun bilgisayarda kaldırıp kaldırmayacağını test edebileceğiniz bilgisayar oyunu kaldırır mı? yazısını okumanız yeterli olacaktır. böylece yeni satın alacağınız oyunları da bu şekilde kontrol test ederek farklı bir deneyim yaşamış olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın