Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarım yeni alacağım oyunları çalıştırır mı?

4.202 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kullanmış olduğunuz Bilgisayar Sistemi , yeni alacağınız oyunları kaldırır mı? çalıştırır mı? diye aklınıza gelen ilk sorulardan biridir. Bunun  için bilgisayarınıza ne kadar güveniyorsunuz bu soru önemli eğer yeni ve son teknoloji bir bilgisayar sistemine sahipseniz hiç bir sorun olmadan dilediğiniz oyunları bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Birde şöyle bir durum var bir İnternet üzerinden bir oyun satın alacaksınız , bu oyun kutusu üzerinde oyun için sistem gereksimlerinin ne olduğu yazmaktadır. Eğer böyle bir  durumda bilgisayarınızın bu şartlara uyuyor ise bu oyunu alabilirsiniz. Bunun için Bilgisayarın Özelliklerini bilmeniz gerekir.

Bilgisayar özelliklerini bilmiyor veya biliyorsunuz ama bilgisayarınız oyunları çalıştırıp çalıştırmadığını öğrenmenin başka bir yolu var.

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/‘ adresi size yardımcı olacaktır. Bu adrese giriş yapınız .

Bilgisayarınızın Bu oyunu çalıştırabilir miyim?

Bilgisayarınızın Bu oyunu çalıştırabilir miyim

 

Bilgisayarınız için Oyun Analizi yapabilmek için ilk önce yapacağınız işleme gelelim.

1- Search for a game ; Buradan hangi oyunu arzu ediyor iseniz buradan o oyunu seçiyorsunuz.

2- Click “can you run It” yazan yere çalıştırmak için butona basınız. Butona bastığınız’da karşınıza tekrar bir mini pencere açılacaktır .

computer hardware detection

 

Burada desktop app , basit bir uygulama indirecektir java uygulaması olmadan bilgisayarınıza hızlı bir yükleme yapar ve size sonuca gösterir. bu uygulamayı bir kere indirdikten sonra artık bundan sonra diğer oyunları çalıştırıp çalıştırmadığını kontrol edebilirsiniz.

Eğer sisteminizin bu oyunlar için uymuyor ise upgrade önerilerini size söyleyerek hangi donanım güncelleme yapacağınızı size söylemektedir.

Arama Tags & Etiket ; 

sistem oyunu kaldırır mı , bilgisayarım oyunu kaldırır mı test , bilgisayarım oyunu kaldırır mı sitesi , bilgisayarım oyunu kaldırır mı kaldırmaz mı , oyunu kaldırır mı , bilgisayarım hangi oyunları kaldırır , bilgisayarım oyunu çalıştırmaya yeterli mi , oyun çalışıyor mu sorgula

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bilgisayarım yeni alacağım oyunları çalıştırır mı? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Artık “bilgisayarım hangi oyunları kaldırır” Can you run it veya game-debate’den bakmıyorum. hem Türkçe hem de daha doğru ölçümlüyor. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın