Sponsorlu Bağlantılar

bağdaştırıcı sınırlı destek içeriyor hatası nasıl çözülür?

1.033 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda genel olarak dizüstü pc de görünen “bağdaştırıcı sınırlı destek içeriyor” hatası çözümü için sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız. bir oyun oynadıktan sonra veya bir program çalıştırdıktan sonra laptop şarj takarken gelen hata mesajı, sorun haline gelmektedir.

Lenovo marka bilgisayar da sıklıkla yaşanan bağdaştırıcı sınırlı destek içeriyor sorunu açılışta yaşanabileceği gibi şarjı da çabuk bitirmesine neden olabilecek bir hatadır. Bizde bu sorun çözülür mü? işletim sistemi ile ilgili bir hata bunu sizlere araştırmalar neticesinde kısaca bilgi vermeye çalışalım.

Windows 10, Windows 8.1 veya Windows 7 işletim sistemi kullanan Lenovo marka bilgisayarda görünen bir durum neticesinde çıkmaktadır bu nedenle genel olarak bilgisayar donanım uyumsuzluğu nedeniyle sürücü hata kaynaklı olabileceği ihtimali bu sorun bilgisayarda kullanılan ağ bağdaştırıcı kartları wi-fi yada ethernet kartı sürücülerini güncelleme yaparak çözümü denemenizde fayda vardır.

win+r tuşlarını kullanarak çalıştır penceresini açınız çalıştır penceresine devmgmt.msc komutunu yazınız Aygıt Yönetici penceresinde “Ağ Bağdaştırıcısı” sekmesinde kullandığınız ağ bağdaştırıcı sürücülerini güncelleyin. ağ kartı sürücülerini güncellemesini yaptıktan sonra bilgisayarın pili yeterli destek vermediği için bu sorun verebilecektir, pil ( batarya ) arızalı olabilir ihtimali Lenovo pc de “Lenovo Energy Management” yazılımı kaldırın ve yeniden temiz bir yükleme yapınız. bu sorun yine devam ediyorsa bilgisayarı garanti kapsamında ise servise verebilirsiniz veya “https://support.lenovo.com/tr/tr/” adresi üzerinden destek alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın