Sponsorlu Bağlantılar

Aynı Numarayla Yeni Bir Uber Hesabı Açabilir misiniz

78 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda aynı telefon numarası ile farklı Uber hesabı açılır mı konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Aynı numarayı, her biri farklı bir e-posta veya kullanıcı adıyla birçok hesap kaydetmek için kullanılır. Fakat önceki hesapla ilişkili telefon numaranız devre dışı bırakılacak ve güncel kimliğinizde yeni hesabı kullanmaya başlayabilirsiniz.

UBER hesabı benzersiz değerler olarak yapılandırıldığı için aynı cep telefonu numarası veya e-posta adresiyle birden fazla hesaba sahip olmak mümkün değildir. Saten daha önceki numara ile kayıt olmaya çalıştığınızda sistem bir hata mesajı verecektir.

Aynı Uber hesabını iki farklı telefondan oturum açmak mümkündür? Hesapla bağlantılı genellikle tek bir numara olduğu unutmayın. Eğer bir araç çağırdığınızda telefonun IP adresi, telefon modeli ve IEMI numarası gibi çeşitli kimliklerin olduğu bilgiler kullanılarak araç çağrılmaktadır. Bu bilgilerin dışında farklı bir ikinci cihazdan açılıyorsa sistem bunu red edebilir.

UBER HESABI NASIL AÇILIR

Uber uygulamasını ilk indirdiğimizde ve hizmete kaydolmak için ilk girilmesi gereken bilgilerden biri telefon numarasıdır.

SMS doğrulaması güvenliği güçlendirmek için kullanılmaktadır. Buda UBER hesabı açılırken telefon numarasını önemli hale getirmektedir. Giriş yapmakta sorun yaşarsanız veya iki adımlı doğrulama için ilk kayıt olduğunuz telefon numarasını isteyebilir.

TAVSİYE YAZI;

UBER HESABI NASIL SİLİNİR

Bu nedenle konumuzu özetlersek aynı numara ile yeni bir hesap açılamaz bunun için eski hesabınıza ait telefon numarasını başka bir numara ile güncellemek veya hesabınızı silerek silindiğinden emin olduktan sonra mevcut telefon numaranızla yeni bir hesap açabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın