Facebook Mobil

Facebook Messenger’ı Kaldırdığınızda Ne Olur

Facebook Messenger’ı Kaldırdığınızda Ne Olur

Merhabalar, bu konumuzda Facebook Messenger kaldırılırsa ne olur, ne gibi sorunlar çıkar bununla ilgili olarak sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Facebook Messenger uygulaması cihazınızdan kaldırılırsa profilinizi başkaları için görünmez yapmaz. Facebook Messenger hala müsait olduğunuz için mesajlar almaya devam edeceksiniz. Facebook Messenger kaldırdığınız için karşı tarafın haberi olmayacaktır.

Facebook Messenger uygulamasını sadece cihazınızdan kaldırabilirsiniz web üzerinden dm kısmı entegreli olduğu için mesajları almaya veya oradan cevaplamaya devam edebilirsiniz. Facebook Messenger uygulamayı kaldırdığınızda mesajlarınız veya fotoğraflarınız kaybolmayacak, silinmeyecektir.

Facebook Messenger uygulamasını tekrar indirip yüklediğiniz zaman eski kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Aynı cihaz veya farklı bir cihaz üzerinden kullanmaya devam edebilmek mümkündür.

Facebook Messenger uygulamasında özel ayarlardan medya kaydet düğmesini aktif ettiğinizde uygulama üzerinden gelen medyaları kayıt edecektir.

BİRİ SİZE MESAJ GÖNDERDİĞİNDE NE OLUR

 

Facebook Messenger uygulamasını kaldırdığınızda biri size mesaj gönderirse ne olur? Birisi size mesaj gönderdiğinde yalnızca içinde bir onay işareti bulunan boş gri daire göreceklerdir. Facebook Web üzerinden mesajı okursanız mesajın teslim edildiğine dair bir işaret görünecektir.

Karşı taraf siz uygulamayı kaldırdığınızdan haberi olmayacaktır. Facebook uygulamasını kaldırsanız bile Messenger uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Facebook Messenger kaldırmanız, Facebook hesabınızın silinmesine sebep olmamaktadır.

Messengeri yüklediğinizde eski konuşmaları kurtarmak mümkün müdür? Yeniden uygulamayı yüklediğinizde hem eski hem de yeni mesajları almanız mümkündür.

Bu konumuzda Facebook Messenger kaldırdığınızda neler olur, tüm mesajlarım silinir mi konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL