Sponsorlu Bağlantılar

ati_d3d.dll hatası nasıl çözülür?

265 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar sorunlarının başında gelen virüsler , mavi ekran hataları ( blue screen ) ve dll hatalarıdır. Bu konumuzda ati_d3d.dll sorunları nasıl çözülür ? bununla ilgili olarak bilgi aktarmaya çalışacağım. ati_d3d.dll hata mesajı alıyor iseniz ati_d3d.dll dosyasının virüsler nedeni ile zarar görmesi veya yanlış yüklemelerden kaynaklı sorunsal problemlerdir.

Bu konumuzda ati_d3d.dll sorunu nasıl çözülür? bununla ilgili olarak genel olarak çözüm yolu olarak ati_d3d.dll dosyasını internet ortamından işletim sisteminize Windows 10 , Windows 7 veya bir başka sürüm için 32 bit veya 64 bit yapısına göre indirip aşağıdaki yönergeler izleyerek çözmeye çalışacağız.

ati_d3d.dll Problemi Nasıl Çözülür?

ati_d3d.dll indirdiğiniz dosyayı aşağıdaki vermiş olduğum adımlara göre işletim sistemin ne ise ona göre klasörün içine atın ve bu dosyayı fixleyin.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, Win 7 , Win 10)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 ati_d3d.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags – Etiketler ;

ati_d3d.dll çözümü , ati_d3d.dll Windows 10 , ati_d3d.dll Windows 7 , ati_d3d.dll hatası nasıl çözülür , ati_d3d.dll sorunu nasıl çözülür , ati_d3d.dll problemi , ati_d3d.dll error , ati_d3d.dll sorunsalı nasıl çözülür , ati_d3d.dll kesin , ati_d3d.dll yorum , ati_d3d.dll düzeltme , ati_d3d.dll onarma , ati_d3d.dll tamir etme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın