Sponsorlu Bağlantılar

tinder fake hesap nasıl kapatılır?

7.915 views
Sponsorlu Bağlantılar

Benim adıma açılmış bir tinder var ama ben ne olduğunu pek bilmiyorum lütfen yardımcı olur musunuz? kapatılmasını istiyorum adım Nur bu isim üzerine açıldı Samsun’da yaşıyorum ama sanırsam İstanbul’da açıldı ve sürekli instgram dan terbiyesiz şeyler paylaşılıyor adıma açılmış fake, sahte hesap nasıl kapatılır? 

Bir takipçimiz bize bu konuda bir soru gönderdi, sizin adınız ile açılan sahte tinder hesapları nasıl kapatılır, bu fake hesapları kapatma ile ilgili olarak olarak bu işlemin nasıl yapıldığına dair bilgi vermeye çalışacağım.

sizin adınıza düzenlemiş sahte hesabı rapor etme, şikayet etme için Kişinin Profili > Menü Simgesi ( üç nokta ) > Rapor Edin bu adımları takip ederek kişiyi şikayet ederek hesabın kapanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece ihbar ettiğiniz profil sizi taklit ediyorsa kapanacaktır.

Arama Tags & Etiket;

tinder sahte hesap, tinder fake hesap, nasıl kapatılır, tinder hesap kapattırma, tinder sahte hesaplar, adıma açılmış profiller, gotinder.com

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

tinder fake hesap nasıl kapatılır? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. adıma sahte hesaplar açılmış benim fotom kullanılmıyor benim adıma açıldığına eminim ne yapabilirim?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın