Sponsorlu Bağlantılar

Asus ZenFone Max M1 Format nasıl atılır

40 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Asus ZenFone Max M1 format atma işleminin nasıl yapılacağına dair bilgi vereceğiz. Konumuza başlamadan önce önemli notlar vererek sonrasında Asus ZenFone Max M1 sıfırlama işlemini anlatacağız.

Başta Asus ZenFone Max M1 olmak üzere bilgisayar veya diğer telefonlara genel olarak formatlama işlemi virüsler, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları veya teknik servis öncesinde genel olarak cihazlar sıfırlanmaktadır.

Bizimde bu konumuzda Asus ZenFone Max M1 formatlama işlemini öncesinde telefonun mutlaka bir yedeğinin, fotoğraflar, video, notalar, telefon rehberindeki kişilerin bir yedeğinin alınması gerekmektedir.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME NASIL YAPILIR

Asus ZenFone Max M1 hard reset atma işlemi öncesinde yedekleme işlemini tamamladıktan sonra şimdi asıl konumuz olan Asus ZenFone Max M1 silme işlemine geldi. Bunun için iki farklı yöntemle bu işlemi gerçekleştireceğiz.

ASUS ZENFONE MAX M1 NASIL FORMAT ATILIR

Asus ZenFone Max M1 iki farklı yöntem kullanarak içinde tüm bilgiler silinerek fabrika ayarına geri alacağız.

İlk yöntem telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak cihazı eski ilk gün gibi fabrika ayarına döndüreceğiz. Menü > Ayarlar > Sıfırla > Fabrika ayarına sıfırla > Telefonu sıfırla > Her şeyi sil bu menüleri kullanarak cihazın içindeki tüm bilgileri sileceğiz.

Telefonun içinde bu menüleri kullanarak eski ayarlara geri alabilirsiniz. Android tabanlı işletim sistemli telefonlarda genel olarak bu menü hızlı olduğu için tercih edilmektedir.

Diğer sıfırlama işlemi cihazın üzerinde yer alan donanım tuşlarını kullanarak fabrika ayarına geri almak olacaktır.

ASUS ZENFONE MAX M1 FABRİKA AYARINA DÖNME

 

Telefonun üzerinde yer alan donanım tuşları yani güç tuşu ve sesini açma tuşunu kullanarak eski ayarına geri alacağız.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Güç düğmesi + Sesi açma tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun Logo geldiğinde basma işlemini bitirin.
  • Recovery
  • Wipe Data / Factory Reset
  • Reboot system now

Yukarıda menüleri seçmek için sesi kısma tuşu ile üzerine gelerek güç tuşu ile seçerek bu menüleri kullanarak cihazı sıfırlayın.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece Asus ZenFone Max M1 format atma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Tertemiz bir telefon ile satış öncesi verebilirsiniz.

Bu konumuzda Asus ZenFone Max M1 format atmak için bilgi vermeye çalıştık. Herhangi doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu değildir. Sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle sorunlarınızı, hatalarınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın