Sponsorlu Bağlantılar

acsm dosyasını pdf’e çevirme

6.371 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda acsm dosyasını pdf çevirme ile ilgili bilgiler aktarmaya çalışacağız. Bu konuya başlamadan önce acsm dosyası nedir? Bununla ilgili bilgiler aktaracağız ve sonrasında acsm’yi pdf nasıl çevrilir? Bunu anlatacağız.

ACSM Dosyası Nedir?

Bu dosyanın açılımı Adobe Content Server Message baş harflerinin kısaltılmasıdır. Bu dosya E-Kitap, E-Dergi veya diğer dijital yayınların okunması ve yönetilmesi için kullanılan dosya tipidir.

Ücretli indirdiğiniz e kitapları sadece flash şeklinde açılmasını sağlayarak çoğalmasını önlemek amaçlı kullanılan bir yazılım diyebiliriz. Acsm ne demek konusunda bu şekilde basit bir anlatım ile acsm hakkında bahsettik. Konumuzda acsm nasıl pdf çevrilir? Konusunda kullanacağımız yazılım, programlar hakkında bilgi vereceğiz.

Acsm pdf çevirme

E-Kitap koruması olarak acsm formatındaki dosyaları acsm dosyasını pdf yapmak için kullanılacak program olarak Adobe Digital Editions programı ile düzenleme, açmak, okumak, oynatmak üzere kullanabilirsiniz.

Bunun dışında online çevirme için kullanabileceğiniz siteler mevcuttur. “https://www.epubor.com/how-to-convert-acsm-to-pdf-free.html”  yazılımı kullanabilirsiniz. Yasal olarak indirdiğiniz ekitapları bu yazılımları ile derleyebilir, düzenleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın