Sponsorlu Bağlantılar

Apple Watch Konum Paylaşma

106 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Apple Watch konum nasıl paylaşılır hakkında bilgi vereceğiz. Sizde teknoloji seviyor ve tüm imkanlardan, özelliklerinden yararlanmak, faydalanmak istiyorsanız ve Apple Watch kullanıcıysanız konum paylaşma isteğine cevap verebilirsiniz.

Bizimde bu konumuzda Apple Watch konum paylaşma hakkında yeni kullanıcıysanız bizde bu yazımızda sizlere bunun nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda bilgi vereceğiz.

APPLE WATCH İLE KONUM GÖNDERME

Apple Watch konum atmak için aşağıda vereceğimiz adımlarla bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Mesajlar uygulamasını başlatın
  • Daha fazla seçeneği görmek için ekrana basın
  • Konumu gönder kutusuna dokunun
  • Birkaç saniye sonra Apple Watch konumu almaya başlayacaktır.
  • Böylece buradan karşıdaki kişiye gönderebilirsiniz.

Bu işlem sırasında konum bilgilerinin açık olduğundan emin olunuz. Bunun için konum servisinin açık olduğunu kontrol etmek için şu adımları izleyebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Ayarlar > Gizlilik > Konum Servisleri adımlarından giderek konum servislerinin açık olduğundan emin olunuz.

Bu konumuzda Apple Watch konum atma, Apple Watch konum gönderme konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık. Diğer konumuz olan Apple Watch kurulumu hakkında bilgi almak için yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; Apple Watch Güncellemesi Nasıl yapılır

Apple Watch konum bilgisi paylaşma hakkında sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer tüm konularda hatalar, problemler, sorunlarınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamız üzerinden sorunlarınızı tarafımıza iletebilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın