Sponsorlu Bağlantılar

Apple Tv sistem güncellemesi nasıl yapılır

66 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Apple Tv güncellemesi nasıl yapılır konusunda yeni başlayan kullanıcılar için bilgiler vermeye çalışacağız. Apple Tv ile telefondan, ekrana görüntü yansıtacağınız gibi birçok sosyal ağlara girerek televizyondan Apple Tv sayesinde izlenmektedir.

Her işletim sisteminde olduğu gibi Apple Tv sistem güncelleme ihtiyacı doğmaktadır. Bu konumuzda Apple Tv upgrade yani sistem güncellemesi nasıl yapılır bunu sizlere adım adım anlatacağız.

APPLE TV 4K GÜNCELLEMESİNİ YAPMA

APPLE TV HD güncellemesi yapmadan önce cihazımızın Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olunuz. Cihazın yeterli şarjının olduğundan veya gerektiğinde güç kablosu bağlı olduğundan emin olunuz. Şimdi bunlara dikkat ettikten sonra aşağıda cihazın menü ayarlarını kullanarak güncelleme işlemine başlayalım.

  • Ayarlar
  • Sistem
  • Yazılım Güncelleme ( Software Update )
  • Update Software ( Yazılım Güncellemesi )
  • İndir ve Yükle ( Download and Install )

Yukarıda bu adımları Apple Tv menülerinden takip ederek Apple Tv yazılım güncellemesi yapabilirsiniz.

Birde Apple TV otomatik güncelleme için ayarlarını açmanız yeterli olacaktır. Bunun için Ayarları açabilmek için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellemesi > buradan ayarları açmanız yeterli olacaktır. Böylece cihazınız sürekli güncel olması ile yeni gelecek özellikler ve güvenlik yamaları ile korunmuş olacaktır.

TAVSİYE VİDEO;

APPLE YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda Apple TV yazılım güncellemesi nasıl yapılır konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Konumuz hakkında sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilir veya Apple ürünleri hakkında sorunlar, hatalar, problemlerinizi destek sayfamızdan bize iletebilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın