Sponsorlu Bağlantılar

Apple Müzik ile TikTok bağlantısını yapma

192 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda tiktok ile apple müzik bağlantı kurma işleminin nasıl yapıldığını, nasıl yapılacağına dair bilgi vereceğiz.

Son zamanların Trend uygulamalarından olan biri olan Tiktok da 15 saniye süren kısa videolar paylaşabilirsiniz. Bunun dışında 1 dakikalık videolar da yüklemek mümkündür. Kullandığınız Tiktok uygulamasında İphone kullanıyorsanız Apple Müzik ile entegre edebilirsiniz.

Bizde bu konumuzda Tiktok ve Apple Müzik bağlantısı nasıl kurulur bununla ilgili olarak sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

TİKTOK APPLE MUSİC

Apple Müzik şarklılarını Tiktok da kullanmak istiyorsanız bunun hesapları birbirinize bağlamanız gerekecektir. Şimdi bunun için bu işlemin nasıl yapılır, nasıl yapılmış hemen bununla ilgili olarak sorulara cevaplar vereceğiz.

1 ADIM;

İlk adım TikTok uygulaması üzerinden bağlantımızı sağlayacağız. Bunun için hemen başlayalım.

  • TikTok uygulaması açıyoruz
  • Profil
  • Üç nokta ( Ayarlar )
  • Erişilebilirlik
  • Apple Music’e Bağlan

Yukarıda adımlarla hesapları birbirine bağlamak için izinleri veriyoruz ve bağlantı sağlıyoruz. Ardımdan ikinci adım için telefon ayarlarından gerçekleştireceğiz.

2 ADIM;

Apple İphone içinden telefon ayarlarına izin vermemiz gerekecektir. Bunun için telefon yapılandırması yapılması gerekiyor.

  • Ayarlar
  • TikTok
  • Ortamlar ve Apple Music

Bu ayarın aktif olduğundan emin olunuz. Böylece Apple Music de çalan popüler şarkıları Tiktok üzerinden kullanabilirsiniz.

TikTok yardım ve Destek Hattı

Bu yazımızda Tiktok ile Apple Music eşleştirme işleminin nasıl yapılması gerektiği konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer tüm konularda hatalar, problemler, sorunlarınız için Tiktok yardım ve destek hattı üzerinden sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın