Sponsorlu Bağlantılar

This page contains the following errors hatası nasıl düzelir

2.975 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda This page contains the following errors sorunu hakkında sizlere bu yazımızda çözüm yöntemleri vererek düzeltmeye çalışacağız.

WordPress tabanlı işletim sistemlerinde bazen yaşanabilen bu durumlarda WordPress tabanlı siteler için This page contains the following errors sorunu çözümünü vermeye çalışacağız.

This page contains the following errors Wordpress için bu sorunun çözümü aşağıda adımlarla sizde uygulamasını yaparak düzeltmeye çalışacağız.

THİS PAGE CONTAİNS THE FOLLOWİNG ERRORS HATA ÇÖZÜMÜ

Bu hatada şu şekilde hata, uyarı mesajı alıyorsanız aşağıda çözüm yöntemlerini denemekte fayda vardır.

This page contains the following errors: error on line 2 at column 6: XML declaration allowed only at the start of the document Below is a rendering of the page up to the first error.

Hata görüntüleme ile ilgili olarak “https://downloads.wordpress.org/plugin/fix-rss-feed.zip” adresi üzerinden indireceğiniz zip dosyasını WordPress de eklenti kısmına kurunuz.

Fix Rss Feed Eklenti sayesinde This page contains the following errors problemi düzelecektir. Bu eklentiyi kurduğunuz ve admin paneli üzerinden Ayarlar > Fix Rss Feed üzerinden giriş yaparak Fix wordpress rss feed Error butonu kullanarak sorunu düzeltmeye çalışınız.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece sorun düzelecektir. Yukarıda adımlarla this page contains the following error sorunu çözüm sağlamış olacaktır.

Bu konumuzda Wp de yaşanan this page contains the following error hatasını gidermek, çözmek için verdiğimiz ekleyin kurarak sorunu düzelttik. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

This page contains the following errors hatası nasıl düzelir (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın