Sponsorlu Bağlantılar

Apple iPhone wifi şifresi paylaşamıyorum

336 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlere wifi şifre paylaşımı konusunda yaşanan sorunlar ve çözümleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bilindiği gibi İOS 11 ile birlikte yeni gelen güncellemede artık kablosuz ağ paylaşımı yani wifi parolası paylaşmak mümkün olmaktadır.

Bununla birlikte paylaşım yapabilmesi için karşı taraf cihazında İOS 11 sürümünün yüklü olmasının gerektiğini bahsetmiştik. Bu sürümde olmayan iphone kullanıcıları için şifrenin paylaşımı mümkün olmamaktadır.

Bununla birlikte eğer sizde iphone wifi şifresi paylaşma sorunu yaşanıyor ise aşağıda vereceğimiz ipuçlarını kontrol ederek paylaşım hatası çözümünü kontrol ederek tekrarında düzenleyelim.

İPHONE WİFİ PAROLA PAYLAŞIM SORUNU ÇÖZÜMÜ

  • Her iki cihazda İOS 11 sürümünün yüklü olduğundan emin olunuz.
  • İki cihazında Bluetooth açık olması gerekmektedir.
  • Ayrıca kişiler listesinde ekli olduklarından emin olunuz.

Yukarıda kriterlerden birini olmadığında, karşılamadığında iphone wifi şifre paylaşım problemi yaşanabilmektedir.

Yukarıda konumuzda bu hataları göz önünde tutarak bağlantınızı yeniden deneyiniz. Büyük bir ihtimal ile paylaşım hatası çözümünü sağlayacaksınız.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda iphone wifi parolası paylaşma hatası nasıl çözülür konusunda bilgiler vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer tüm Apple ile ilgili sorunlarınızı apple yardım ve destek sayfası üzerinden bize sorarak destek vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın