Sponsorlu Bağlantılar

Apple IOS 13 Desteği hangi modellerine gelecek

955 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda IOS 13 işletim sistemi hangi modellere destek verecek yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. İOS 13 işletim sistemin çıkmasıyla desteğini çekeceği modeller arasında İPhone 6 ve İPhone 6S modelleri görülmektedir.

2019 yılında Haziran ayı gibi duyuracağı haberleri gelen IOS 13 işletim sisteminde güncelleme alacak modeller arasında Apple’ın yeni işletim sistemi iOS 13, iPhone 7 ve iOS 13 yazılım güncellemesi şu modeller güncelleme alabilecek iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max

Bu güncelleme ile kararlılık ön planda tutularak Karanlık Mod ile CarPlay üzerinde ciddi iyileştirmeler geleceği gelen haberler arasındadır.

IOS 13 NE ZAMAN GELECEK

Apple IOS 11 sürümünde yaşanan sorunları IOS 12 işletim sürümü ile çözmeye çalışırken IOS 13 işletim sisteminde tablete odaklı yeni bir çok özelliği getirmeyi düşündüğü gelen haberler arasında. IOS 13 işletim sistemi ne zaman yayınlanacak?

Yeni işletim sistemi 2019 Haziran ayında geleceği fısıltı haberlerde yer almaktadır. Fakat APPLE IOS 13 gelmesiyle Iphone 6 ve 6S kullanıcıları için kötü bir haber olarak söyleyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın