Sponsorlu Bağlantılar

Apple Airpod nasıl sıfırlanır

682 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda airpod nasıl sıfırlanır konusunda sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Apple Airpod kulaklık kullananlara ayrı bir hava getiren ve farklı deneyimler sunan Apple Airpod da kutusundan çıkararak eşleştirdiğinizde İphone, Apple Watch, İpad ve Mac için anında bağlantı kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bluetooth özelliği ile eşleşen kulaklık ile farklı deneyimler sunabilmektedir. Bu konumuzda bizde sizlere Apple Airpod resetleme konusunda nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda sizlere bu makalemizde bilgi vereceğiz.

APPLE AİRPOD NASIL FORMAT ATILIR

Format atma derken cihazın içinde eşleşme bilgileri sıfırlanarak yaşanan bağlantı problemi nedeniyle sorunun çözümü için Apple Airpod sıfırlama işlemi yapılmaktadır.

Bu işlemde cihazda yaşanabilecek bağlantı sorunları nedeniyle sıklıkla yapılmaktadır. Meraklısı ve bu konuda içindeki verileri silmek için bu yöntemi araştıranlar için bizde bu konuda nasıl yapılacağına dair bilgi vereceğiz.

 

  • Apple Airpod şarj kutusuna koyunuz.
  • Apple Airpod ışığı yanıp sönene kadar arkasında düğmeye basılı tutunuz.
  • Turuncu ışık yanacak arkasından beyaz renkle yanıp sönecektir.
  • Böylece cihaz sıfırlamasını yapacaktır.

APPLE AİRPODS RESETLEME BUTONU

Eşleştirmek için yeniden bağlantı kurunuz. Böylece spesifik sorunlar nedeniyle yaşanan bağlantı problemlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Ya da ikinci el değişikliği nedeniyle başka birine satmadan önce de Apple Airpod hard reset atmak üzere cihaz eşleşmelerini silebilirsiniz.

Bu konumuzda Apple Airpod nasıl sıfırlanır konusunda sizlere bu makalemizde sıfırlama yapmak üzere konu hakkında bilgi verdik, konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın