Sponsorlu Bağlantılar

android varsayılan tarayıcı değiştirme

843 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda android varsayılan tarayıcıyı değiştirme konusunda sizlerden soru & cevap sayfamızdan gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Sizlerin de bize sormak istediğiniz sorularınızı soru & cevap sayfamızdan bize sorabilirsiniz.

Cihazlarda genel olarak üretici firmaların sahip olduğu yazılımlar genellikle varsayılan olan üzerinde gelmektedir. Buna örnek verecek olursak Windows işletim sistemine sahip cihazlarda edge tarayıcının default olarak ayarlı olması gibi diyebiliriz.

Bu varsayılan tarayıcılar ileriki zamanda sizin alışık olduğunuz diğer internet tarayıcılara ayarlamak isterseniz bu işlemi nasıl yaparız?

Varsayılan tarayıcı nasıl değişir?

Android cihazlarda akıllı telefon, tablet vb. diğer cihazlarda varsayılan olarak ayarlanmış uygulamaları değiştirmek için aşağıdaki adımları takip ederek uygulamaları değiştirebilirsiniz.

android varsayılan uygulama değiştirme, varsayılan tarayıcıyı değiştirmek için sıralama şu şekilde oluşmaktadır.

  • Ayarlar
  • Uygulamalar
  • Varsayılan olarak ayarlayacağınız uygulama içine giriyoruz.

Bir uygulamayı varsayılan olarak başlatma işlemi için “varsayılan olarak başlat” altında “Varsayılanları temizle” butonu kullanarak seçtiğiniz mozilla, safari, yandex, chrome ve diğer mobil internet tarayıcıdan birini varsayılan olarak ayarlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Android varsayılan tarayıcı değiştirme konusunda bu adımlarla değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil cihazlarda tavsiye, önerilebilecek mobil web tarayıcı olarak sizlere şu uygulamaları kullanabileceğinizi tavsiye ederiz.

Dolphin browser, Firefox browser, Next Browser, Opera Browser, Yandex, Chrome, Yandex, Safari cihazınız da kullanabilirsiniz. Sizler bu konumuzda varsayılan tarayıcı değiştirme android konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bu konudaki sorularınızı yorumlar kısmından tarafımıza ileterek cevaplar almaya çalışabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın