Sponsorlu Bağlantılar

samsung hangi ülkenin malı

569 views
Sponsorlu Bağlantılar

Samsung elektronik cihazlarda ismini sıklıkla duyduğunuz bir markadır. Dünya markası olan Samsung marka cep telefonu, televizyon, beyaz eşya diğer elektronik eşya üreticisi firma Lee Byung-Chul tarafından 1938 yılında “Güney Kore” “Daegu”  merkezli kurulmuştur.

Samsung Elektronik şuan Yönetim Kurulu Başkanı Lee Kun-Hee dir. Dünyada önemli elektronik eşya üretici olan bu samsung hangi ülkenin malıdır diye de akıllara sorular gelmektedir.

samsung üretim yeri

Hiç merak edip sordunuz mu? Bu konuda araştırmalar yaptınız mı? İşte bununla ilgili olarak sizler için bir çok markaların hangi ülkeye ait olduğu hakkında daha önceki konularımız da bilgiler vermiştik. Bu konumuzda samsung hangi ülkeye ait konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Samsung Güney Kore malı olarak hala devam etmektedir. Sonradan satılan bir marka olarak ilk başta akıllara gelebilir ama “Güney Kore” olarak halen üretimi devam ettirmektedir.

Akıllara ilk başta Japonya, Çin firması gibi gelme ise de “Kuzey Doğu Asya” Ülkesi olarak bilinmektedir.  samsung hangi ülkenin markası kelime aramalarında bu ülkeye ait olduğunu öğreneceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın