Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonlarda Whatsapp mesajlarında resimleri galeriye kaydetme

31 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Arkadaşlar,

Sizlerden gelen sorulardan biri olan Android cihazlarda Whatsapp’a gelen mesajlarda resimleri galeriye kaydetme işleminin nasıl olacağına dair bilgi vermeye çalışacağız.

Kullanıcımız uzun zamandan beri iphone kullanmaktayım ve yakın zamanda geçtiğim Android telefonda Whatsapp da resimleri kaydedemiyorum, resim galerisine indiremiyorum buda benim canımı çok sıkmakta bunu nasıl indirebilirim?

WHATSAPP RESİMLERİNİ GALERİYE KAYDETME

Günümüzde sıklıkla kullandığımız uygulamalar arasında yer alan uygulamada size gelen, gönderilen resimler, videolar otomatik indirme ile galeriye kaydedilmektedir. Fakat bu durum telefonun dâhili belleğini dolduracağı için kapatılmakta sadece istenilen resimleri indirmek düşünülmektedir.

İstediğiniz video ve resimleri telefonun galerine indirmek için aşağıda vereceğimiz adımı uygulamak suretiyle telefonunuza indirebilirsiniz.

RESİM İNDİRME ANDROİD;

Telefona Whatsapp’dan resim indirmek için gelen mesaj üzerindeki resim üzerine parmağınızla bastırınız. Sağ üst köşede üç nokta işaretine basınız. Burada “Paylaş” butonuna basınız.

Birçok paylaşma seçeneği çıkacaktır. Burada “Dosya” basıyoruz ve “dâhili olarak paylaşılan depolama alanı” olarak kopyalanacak dosya seçiyoruz.

Ve buraya yapıştır dediğinizde telefonun galerisine kaydetmiş oluyoruz. Bu iş yeni başlayanlar için biraz karışık gibi görünse de oldukça kolay bir işlemdir. Böylece Android’de Whatsapp’tan gelen resimleri indirmek, kaydetmek için kullanabilirsiniz.

Bu konumuzda Android cihazlarda Whatsapp’a gelen resimleri kaydetme nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Konumuz ile ilgili sorular için sayfamızın altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın