Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Grup isteklerini Kapatma

32 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda WA grup isteklerini kapatma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Arkadaşlarla en iyi bağlantı kurabilmek için kullanılan uygulamaların başında WhatsApp gelmektedir. Oluşturacağınız WhatsApp grupları ile iş arkadaşlarınızla, okul arkadaşlarınız ile sohbet edebilir, bilgiler paylaşabilirsiniz.

WhatsApp grup ekleme genellikle telefon numarası kayıtlı olan kişiler arasında olabileceği gibi numara kayıtlı olmadan WhatsApp grup bağlantı linki ile davet edilerek de grup daveti yapılabilmektedir.

Hesabınızda grup davetlerine açıksa sizi herkes gruba davet edebilir ekleyebilir. Bunun için WhatsApp hesabınızda yapılacak küçük ayarla WhatsApp grup davetini iptal edebilirsiniz.

WHATSAPP GRUP DAVETLERİNİ ENGELLEME

Sizi herkesin davet etmesini engellemek, önüne geçmek istiyorsanız hesabınızda yapacağınız ayar değişikliği ile bunu kapatabilirsiniz. WhatsApp grup isteklerini kapatmak için aşağıda adımları İOS işletim sisteminde ve Android cihazlarda gerçekleştirebilirsiniz.

  • Uygulamayı açın
  • Ayarlar
  • Hesap
  • Gizlilik
  • Gruplar
  • Herkes, Kişilerim, Şunlar hariç kişilerim bu ayarları bu şekilde değiştirebilirsiniz.

HERKES; Herkes tarafından açılan gruba eklenebilirsiniz.

KİŞİLERİM; Bu ayarı seçerseniz telefon rehberinizde kayıtlı olan ekli kişiler sizi davet edebilir.

TAVSİYE VİDEO;

ŞUNLAR HARİÇ KİŞİLERİM; Telefon rehberinde kayıtlı fakat sizi gruba eklemesini istediğiniz kişileri seçebilirsiniz.

Böylece WhatsApp grup katılımını engelleme işlemini bu panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. bu konumuzda grup eklemeyi engelleme Whatsapp da nasıl yapılır, nasıl engellenir konusunda bilgi verdik. Konumuzla ilgili olarak sorular için sayfamızın yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın