Sponsorlu Bağlantılar

Android telefonda videoyu kilitli ekran yapma

2.554 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğimiz gibi akıllı telefonlarda en güzel özelliklerden biride telefon kilitli iken ekranda seçtiğiniz bir desen, fotoğraf, resmi ekranda gösterebiliyorsunuz. Telefon kilitli iken bile sevdiğiniz birinin resimlerini telefonun kilidini açmadan bakabilirsiniz.

Buraya kadar normal bir şey peki Android tabanlı telefonlarda kilitli ekranda video oynatmak ister misiniz? kilitli ekranda seçeceğiniz bir video oynatmak izlemek isterseniz bu işlemin nasıl yapılacağını sizler ile paylaşmak isteriz.

Android Kilitli Ekranda Video Oynatma ;

Kilitli Ekranda resim değilde video olarak ayarlamak için telefona bir app uygulama indirmek gerekmektedir. Bu uygulamanın adı ZOOP GIF Lockscreen bu app uygulama ile Full ekran veya yarım ekran kilitli ekranda videoları seçerek oynatabilirsiniz ve daha havalı bir gösterim olacaktır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nalby.zoop.lockscreen.wine&hl=en” adresi üzerinden telefona bu app uygulamasını indirerek kilitli ekranda video oynatabilirsiniz.


Bu app uygulamasında kısa özelliklerini bahsetmek gerekirse aşağıda adımlarla verebiliriz.

  • Gif veya Video ekrana full olarak ayarlama desteği sunmaktadır.
  • Bu video ile havalı bir telefona sahip olacaksınız.

Kilitli ekranda video veya gif ayarlamak oldukça basittir. Bu uygulama ile nasıl ekran video olarak ayarlamak gerektiğini kısaca bahsedelim.

  • Uygulamayı açıyoruz.
  • Uygulama açtığımızda Lock Screen Setting yazısını açıyoruz.
  • Lock screen On/Off bu alanda On olarak ayarlayın aktif ediniz.

video kilitli ekranda oynatmak için bu adımları yapabilirsiniz kullanışlı bir arayüzü sahip olan bu yazılımla artık telefonda kayıtlı herhangi bir gif yada video ekran görüntüsü olarak ayarlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın