Sponsorlu Bağlantılar

Facebook paylaşım yorumları nasıl kapatılır?

7.804 views
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook‘da bir sayfa yöneticisi veya şahsi hesabınızdan mutlaka paylaşımlar yapmışsınızdır bu paylaşımlarda aşırı, haddinden fazla yorum alabilir veya sizi takip edenler arasında aşırıya kaçacak şekilde yorum yapanlar bile çıkacaktır.

Facebook Sayfasınız da veya Kişisel Duvarınızda paylaşım yorumları kapatmak istemek durumunda kalabilirsiniz, yorumları engellemek için ne yapılır? veya yorumlar nasıl kapatılır? bizde buradan sizlere bunu anlatmaya çalışacağız.

Facebook Paylaşım Yorumları Kapatma ;

Gönderilere yapılan yorumları engellemek için yapılacak şey aslında çok basit, ilk önce normal paylaşım için görsel veya diğer video gibi materyalleri paylaşım için hazırlıyoruz.

Gönderi sağ üst köşesinde küçük bir ok işareti göreceksiniz, Bu ok simgesine bir kere dokunduğunuzda karşınıza bir ayar panel penceresi açılacaktır.

 

Facebook yorum yapmayı kapatma alanı göreceksiniz, bu pencereye bir kere dokunduğunuzda gönderinin altına yorum bırakılamaz , bu yöntem ile artık sizi rahatsız eden yorumları tamamen kökten engellemek sureti ile kurtulacaksınız.

yorum engelleme, yorum kapatma facebook üzerinde bu şekilde gerçekleşmektedir. Bu engelleme sadece paylaştığınız materyal üzerinde olacaktır, diğer gönderiler için yine aynı metodu uygulamak sureti ile yorumlara kapatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın