Sponsorlu Bağlantılar

Downdapp.com Sayfası Nasıl Kaldırılır?

683 views
Sponsorlu Bağlantılar

Downdapp.com Sayfasını AdwCleaner Programı ile birde Program kurmadan temizlemeye çalışacağız. ilk önce Downdapp.com Sayfasının nasıl bulaştığından biraz bahsetmek istiyorum.

Downdapp.com Sayfası bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz ücretsiz ve Demo programlardan bulaşmaktadır. Sizin iradeniz dışında Ana sayfalarınızı değiştirerek Downdapp.com sayfasına yönlendirilir ve size sahte bir arama motoru olarak buradan aramaya zorlarlar.

Şimdi gelelim bu Downdapp.com sayfasını nasıl kaldıracağım . Ben size iki yol olarak göstereceğim birincisi program kurarak diğeri ise programsız nasıl kaldırılır bunun hakkında fikir vereceğim

İlk önce “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden indirerek program kurarak kaldırma işleminden bahsetmek istiyorum. Bu programı bilgisayarımıza indiriyoruz ve kuruyoruz.

Daha Sonra bilgisayarımıza kurduk dan sonra çalışan tüm programları kapatarak bu program ile bir taratma yapacağız.

adwcleaner scanner virus

Scan Butonu ile Bilgisayarımızı taratıyoruz.

adwcleaner scanner

Bilgisayarımızı tarattık dan sonra Downdapp.com ile ilgili Girdileri işaretliyoruz ve Clean butonu ile siliyoruz. Bilgisayarımızı bu girdileri sildik den sonra yeniden başlatıyoruz.

Bundan sonra Masa üstünde bulunan Web Tarayıcıların kısayolların üzerine gelerek Özellikler bölümünden http://www.Downdapp.com uzantılı url kayıtlarını temizliyoruz.

Downdapp.com remove - Downdapp.com Sayfa kaldırma

Resimde işaretli olduğu gibi “http://www.downdapp.com”  linkini kaldırıyoruz bunu tüm Explorer-Mozilla ve Chrome için geçerli olacak şekilde uyguluyoruz.

Bu işlemi de yaptık dan sonra Web Tarayıcılarımızın Ana Sayfalarını downdapp ise bunu google yada bir başka siteye ayarlıyoruz böylelikle program kurarak bu işlemi halletmiş oluyoruz.

Program Kurmadan Downdapp.com sayfasından kurtulma

Aramasayfam.com için hazırladığım Video izleyerek Aynen Downdapp.com Sayfası için uyarlayabilirsiniz Metot aynıdır bu şekilde kurtulmuş olacaksınız.

www.downdapp.com nasıl kaldırılır, www.downdapp.com silme , www.downdapp.com nasıl temizlenir, www.downdapp.com chrome, www.downdapp.com yönlendirme sayfası kaldırma, www.downdapp.com kurtulma 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın