Sponsorlu Bağlantılar

Android telefonda hızlı arama tuşu atama

1.158 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda android telefon kullananlar için hızlı arama tuşu nasıl atanır? Bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağız. Günümüz teknoloji çağı her şey artık eskisi gibi değil şimdi dijital asistan, siri gibi asistanlar ile konuşma istediğiniz kişileri arayabiliyorsunuz.

Fakat teknolojiyi fazla bilmeyenler, bu özellikleri kullanamayanlar için telefon tuşlarına atayacakları hızlı arama tuşu sayesinde istediği kişileri rahatlıkla tek tuşa basmaya arayabilirler. Eğer sizde bu özellikten yararlanmak istiyorsanız Android telefon olarak Samsung, Htc, Asus, General Mobile, Lg gibi işletim sistemi olarak android telefon kullanıyorsanız hızlı arama tuşuna numara atayarak işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bizimde bu konumuzda hızlı arama için numara atama işleminin nasıl yapılacağına dair siz takipçilere bilgiler vermeye çalışacağız.

KİŞİYİ HIZLI ARAMA TUŞUNA EKLEME

Telefon rehberinde kayıtlı herhangi bir numarayı hızlı aramaya kayıt etmek için aşağıda şu adımları yerine getirmeniz gerekecektir.

Hızlı arama nasıl yapılır? Telefonun Ayarlar > Arama Yapma > Hızlı arama > “Hızlı aramayı etkinleştir”  ardından hızlı arama atamak için hızlı aramayı atayacağınız numaraya gidiniz 1, 2, 3, 4, 5 istediğiniz numarayı + kişi ekleme ile numarayı ekleyebilirsiniz.

Bundan sonra hızlı arama yapabilmek için atadığınız numarayı aramak için hangi numaraya atadıysanız uzun basılı tutmanız gerekecektir.

Hızlı arama yapmak bu kadar eğer istemediğiniz numarayı kaldırmak yerine farklı bir numara eklemek, atamak istiyorsanız tekrar değiştirmek istediğiniz numaraya girerek farklı bir numara ile değiştirebilirsiniz.

Bu konumuzda android hızlı arama yapmak, hızlı arama tuşu ekleme, istediğiniz bir telefon rehberindeki numarayı hızlı aramaya atama konusunda siz takipçilere yardımcı olmaya çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın