Sponsorlu Bağlantılar

Android Tablet “Galeri Durduruldu” Hatası ve Çözümü

1.642 views
Sponsorlu Bağlantılar

Elektronik cihazlarda mutlaka başa gelenlerden biride teknik, yazılımsal hatalar olmuştur. Donanım sorunları dışında bizde bu konumuzda Android Tablet cihazlarda arada sırada başa gelebilecek sorunlardan biri olarak galeri durduruldu sorunudur. Bu konumuzda Galeri Durduruldu hataları nasıl çözülür? bununla ilgili çözüm yollarını sizlere vereceğimiz yöntemler ile vermeye çalışalım.

Galeri Durduruldu Sorunu Nasıl Çözülür?

Bu sorun Android Tabletlerde ara sıra yaşanan bir problem gibi görünmektedir. Bunun bir çok nedenleri olabilmektedir virüsler, güncellemeler veya tablete yüklenen uygulamalar da yaşanabilen sorunlardır. Galeri Durduruldu sorunu için önereceğimiz çözüm yollarını şimdi aşağıda vereceğimiz çözüm yolunu uygulayarak çözmeye çalışalım.

  • Sistem Ayarları > Uygulamalar > Tümü > Ön Belleği Temizle

ilk önce android cihazlarda genel sorunların çözümü için başvurulan ilk adım ön bellek temizleme olacaktır. Android sistemin ön belleğini temizleyin ardın dan sorunun yaşanıp yaşanmadığını tekrar gözlemleyiniz.

  • Virüsler nedeniyle bu sorun yaşanabileceği için store üzerinden ücretli veya ücretsiz bir antivirüs yazılım uygulaması satın alarak sistemi derinlemesi taratın veya diğer bir konumuzda Tablet virüsleri nasıl temizlenir konumuzu inceleyebilirsiniz.
  • Android Tablet cihazınızı güncel olup olmadığını kontrol ediniz, tüm uygulama ve sistem güncellemesini yeniden deneyin ve güncelleyin.
  • Son çare olarak tablet cihazı fabrika ayarlarına geri döndürmek, geriye almak olacaktır. Galeri Durdurdu problemi çözümü yukarıda verdiğimiz adımlar ile çözmeye çalışacağız bu adımlar yetersiz kaldığında telefon veya tablet bir yedeğini alarak fabrika ayarlarına geri getirin ve uygulamaları yeniden yüklemeniz olacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın