Sponsorlu Bağlantılar

android kişileri sim karta kopyalama

9.209 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu konumuzda android cihazdaki telefon rehber kişilerini sim karta aktarma konusunda bu işlemin nasıl yapılacağına dair siz takipçilere ipuçları vermeye çalışacağız.

Android cihazlarda genel olarak virüs yazılımının çoğalması kolay olmaktadır, Bu nedenle virüsler, donmalar, takılmalar, yavaşlamalar veya telefonu ikinci el satmak için telefonların yedeğini mutlaka almak gerekiyor. Bu yedeklerden biri de telefon rehber yedeği almak olacaktır.

Telefon rehber yedeğini farklı yollarla alınacağı gibi en sağlıklı yollardan biride android kişileri sim karta aktarma olacaktır.  Kişileri sim karta yedekleme işlemini nasıl yapılır? Bununla ilgili sizlere aşağıda vereceğimiz adım adım işlemler ile kolayla yapabilirsiniz.

Android kişileri sim karta aktarma

  • Kişiler
  • Tüm Kişiler
  • Import / Export ( dışa ver )
  • Sim karta Aktar

Yukarıda adımları takip ederek android kişileri sim karta kopyama işlemini yapabiliriz. İsteğe göre .vcf uzantılı olarak alarak bunun bir yedeğini telefon hafıza kartında veya bilgisayarda saklayabilirsiniz. Bunun dışında telefondaki numaraları sim karta aktarma android için uygulama yazılımları da mevcuttur.

Contact2Sim uygulaması ile de android kişiler rehberini sim karta aktarma işlemini kolaylıkla halledebilirsiniz. Sim karta yedeklediğiniz kişileri değiştirdiğiniz telefona aktarabilir veya bir yedeğini sim karta saklayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın