Sponsorlu Bağlantılar

Android geri sayım aracımda titreşim kullanma

54 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Android geri sayımda titreşim özelliğini kullanma hakkında bilgi vereceğiz. Titreşim özelliğini hemen hemen kullanmayan yok gibi, sessiz bir alana girdiğinizde titreşime alabilir veya telefonun sesini komple kapabilirsiniz.

Yine titreşime alacağınız bir yerde geri sayım sayacını da titreşime alarak size titreşim ile bilgilendirme yapabilirsiniz.

Bizde bu konumuz olan Android cihazlarda titreşim özelliğini geri sayımda nasıl kullanılır bununla ilgili olarak siz takipçilerimize ve bu konuda merak eden kullanıcılara bilgilendirme yapacağız.

TİTREŞİMİ GERİ SAYIM SAYAÇINDA KULLANMA

Konunun başında dediğimiz gibi telefonunuzda geri sayım sayacı titreşim ile bildirim almak istiyorsanız yapmanız gereken adımları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Saat uygulamasını açınız
  • Sağ üst kısımda kum saati ayarına girin
  • Tekrar geri sayım sayacını açtıktan sonra üç nokta ile ayarlar kısmına giriniz.
  • Bu alanda titreşim butonu aktif hale getireceksiniz.

Yukarıda titreşim butonunu aktif hale getirdikten sonra bundan sonra işlemde geri sayım sayacında bildirimleri artık titreşim olarak alacaksınız.

TAVSİYE VİDEO;

Bunun yanında zamanlayıcı ses düzeyi bu alandan ayarlamanızda mümkündür. Genel olarak titreşim özelliği kapalı, pasif olarak gelmektedir. Siz sonradan bu özelliği aktif ederek açabilirsiniz.

Bu konumuzda Android geri sayım sayacında titreşim özelliği kullanma hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden sorunlarınızı, hatalarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın