Sponsorlu Bağlantılar

Android.dowloader.168.origin virüsü nasıl silinir?

517 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Kazım

Soru Gönder ;  Merhaba benim telefonuma  android.dowloader.168.origin virüsü bulaştı bunu nasıl temizlerim lütfen yardım edin.

Cevap : Merhaba Kazım Bey , telefonunuza eğer bir virüs bulaşmış ise bununla ilgili olarak daha önceki konularımda mobil cihazlar için kullanabileceğiniz.

Antivirüs yazılımları olarak tavsiye edeceğim programları vereceğim adresten deneme ve ücretli olarak satın alabilirsiniz https://ademocut.com/android-cihazlarda-en-iyi-antivirus-programlari/ ama genelde en iyi virüs temizleme yöntemi telefonu bilgisayarınıza bağladığınızda bunu harici bellek olarak görecektir ve sizde bilgisayarınız üzerinden tarata bilirsiniz.

Eğer bu sorun çözülmüyor ise cihazınızın bir yedeğini alarak telefonu fabrika ayarlarına geri getirmeniz olacaktır bununla ilgili olarak’da https://ademocut.com/cozuldu-android-cihazlara-nasil-format-atilir/ adresinden destek alabilirsiniz. Bu şekilde telefonda bulunan virüsleri silmiş ve kurtulmuş olacaksınız. Sağlıcakla Kalın…

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın