Sponsorlu Bağlantılar

Android den İpad’e video gönderme

170 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Android cihazdan ipad cihaza video nasıl gönderilir konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Android veya diğer telefonlarda Bluetooth yardımı ile video transferi çok kolay olmasına rağmen IOS işletim sistemli cihazlarda bu işlem biraz zordur.

Sizde Android den ipad’a video atmak istiyorsanız aslında bu işlem de kolaydır. Bizde bu yazımızda video transferi nasıl gerçekleştirilir bunu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

DOSYA TRANSFER UYGULAMALARI

Bu tür video ve diğer ürünlerinizi telefondan telefona aktarmak istiyorsanız yapmanız gereken şey üçüncü parti uygulamalardır. Bunun için birkaç uygulama bu işe yarayacaktır.

En çok kullanılan uygulamalar arasında yer alan move to ios uygulaması bu iş için ideal yazılımlar arasında yer almaktadır.

Bu uygulamada aynı wifi ağına bağlanmanız gerekecektir. Ayni ağ üzerinden kolay dosya transferi ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu uygulamayı Android cihaz için “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apple.movetoios&hl=tr” adresi üzerinden telefonunuza indirebilirsiniz. Böylece Android telefonunuzda bulunan videolar, resimler ve diğer medya ürünlerinizi İOS işletim sistemli iPad cihazlarınıza kolaylıkla transfer edebilirsiniz.

Bu uygulama için kullanım oldukça da basittir. Yapmanız gereken adımları kısaca aşağıda gibi açıklayarak nasıl kullanılır inceleyelim.

  • Uygulamayı Android cihaza indirin.
  • Uygulama indirdikten sonra uygulama sözleşmesini kabul ediniz.
  • İleri dedikten sonra bir kod girmeniz gerekecektir.
  • 6 veya 10 haneli pin kodunu uygulamadan aldıktan sonra bu kodu ipade girin
  • Paylaşmak istediğiniz ürünleri mail hesaplarını, telefon rehberini, galeriyi seçiniz.
  • İleri dedikten sonra video transfer işine başlayabilirsiniz.

Yukarıda adımlarla Android cihazdan ipad’a video gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Biz video dedik ama diğer dosya transfer işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda video transfer ipad için nasıl yapılabilir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın