Sponsorlu Bağlantılar

Android cihazda wriless ( Wifi ) şifreler nasıl görülür?

4.528 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Android Cihazlarınızı kablosuz wriless yani wifi bağlantısı ile İnternet bağladığınızda bir key yani bağlantı şifresini girmeniz gerekecektir. eğer güvenli bir bağlantı yapıyor iseniz bu bağlantı anahtarını girdiğiniz de bağlantıyı sağlamış oluyorsunuz. Bu bağlantı şifresini zamanla unuttuğunuzda şifreyi bulabilmek normalde pek mümkün değildir. Bunu bilgisayarımız üzerinden kablosuz bağlantılar için ayarlar kısmından görebiliyorsunuz.

Peki akıllı Android Cihazlar için cihazınıza girmiş olduğunuz bu şifreyi nasıl bulacaksınız ? Bunu cihazınıza indireceğiniz uygulama ile bulmak mümkündür.

Bu uygulamamızın adı ” Wifi Key Recovery ” bu uygulama ile android cihazlara girmiş olduğunuz kablosuz ağların , wifi ağların , wriless ağların şifrelerini kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

wifi key recovery

 

Wifi Key Recovery için Gerekli Özellikler ;

* Bu uygulama için Root Gerekiyor , Bildiğimiz gibi Root yapmak cihazın garanti dışı bırakıyoru.

* Daha önce Bir ağa bağlanması gerekmektedir.

Bu uygulama geçmişte girmiş olduğunuz keyi hatırlamanıza yardımcı olacaktır .Reklamsız olan bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Tags – Etiketler ;

Android , unutulan şifre , kayıp şifre , lost paswword , wifi key , wifi şifresi , unutulan şifre , kablosuz şifre , nasıl bulurum , şifre , wriless şifresi , bağlantı şifresi , wifi key recovery indir , wifi şifre kurtarma , download wifi key recovery , wifi key recovery nedir , wifi key recovery ne işe yarar ,kayıp şifre , kayıp wifi şifresini bulma , şifreyi unuttum , bağlı olunan şifre

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Android cihazda wriless ( Wifi ) şifreler nasıl görülür? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. cihazım rootlu fakat psk kısmında harfler ve rakamlar gözüküyor.şifre gözükmüyor sebebi ne olabilir?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın