Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Silinen Mesajları Nasıl Kurtarılır..?

4.198 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımda Sizlerden Gelen sıkça sorulardan biride Whatsapp’da Silinen Mesajlar kurtarılır mı ?  Whatsapp Popüler internet üzerinden ücretsiz olarak mesaj ollaya bileceğimiz ücretsiz bir alık mesajlaşma uygulamasıdır. Şuan akıllı telefonlar için kullanımda olan bu uygulama kendini gün geçtikçe geliştirmektedir.

Konumuza gelecek olursak Whatsapp da sildiğimiz mesajları geri kurtara bilir miyiz ?  Bunun için Whatsapp Mesajların kişiler için özel olduğu ve namahrem olduğu için sunucularında saklamadığını ve silinen mesajların geri getirilemiyeceğini söylemektedir. Yalınız Android işlemciler  “http://www.whatsapp.com/faq/tr/android/20887921” adresinden için her sabah mesajların otomatik yedeklendiğini ve mesaj geçmişini Geri yükle kısmından silinen mesajları geri yükleye biliyorsunuz. bunu örnek olarak bir mesajda deneyebilirsiniz.

İphone için silinen mesajları geri yüklü yemiyorsunuz sadece bunun için icloud için mesajları yedekleme özelliğini kullanabiliyorsunuz. Diğer Telefonlar için Silinen mesajları geri getirmek için verilen ipuçlarını buradaki link den  inceleye bilirsiniz. ” ” http://www.whatsapp.com/faq/tr/general/21197296

Whatsapp Silinmiş mesajları geri kurtarmak için farklı bir yol ; Telefonunuz’dan Whatsapp Uygulamasını kaldırınız , Kaldırdığınız uygulamayı tekrar store üzerinden yükleyin , yeniden yükleme esnasında uygulama size eski konuşmaları geri getirmeyi isteyip istediğinizi soruyor. Bu şekilde eski görüşme geçmişini geri getirme şansınız vardır.

Tags – Etiketler ;

Whatsapp , @whatsapp , whatsapp silinen mesajları kurtarma , silinen mesajları geri getirme , silinen mesajlar , mesaj kurtarma , whatsapp mesaj kurtarma , mesaj restore ,mesaj backup , mesaj yedekleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Whatsapp Silinen Mesajları Nasıl Kurtarılır..? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba Adem Bey
    Ben iphone4s kullanıyorum. Whatsapp’da bazı mesajlarım silindi, yedekleme özelliği de kapalıydı. Mesajları nasıl geri getirebilirim? Uygulamayı silip tekrar yüklersem silinen bütün mesajlar geri gelir mi?

    • uygulamalyı kaldırın tekrar yükleyeceğiniz zaman eski konuşmaları yeniden yükleyim mi diye sorması lazım ama siz hiç yedekleme yapmamışınız o zaman zor biraz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın