Sponsorlu Bağlantılar

Anahtar kelime casusluğu

43 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki konularımızda mobil uygulama seo hakkında bilgi vermeye çalışmıştık. Bu konumuzda bu mobil uygulamalarda kullanılan anahtar kelimeleri nasıl öğrenebiliriz veya rakip uygulamaların kullandıkları anahtar kelimeleri bulma konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Mobil uygulamalarda kullanılan uygulama anahtar kelime casusluğu sayesinde kullanılan kelimeleri tespit ederek öğrenebilirsiniz.

RAKİP VİDEO ANAHTAR KELİMESİNİ ÖĞRENME

Apple Store Optimization Tool aracı sayesinde rakip uygulamaların anahtar kelimelerini öğrenebilir ve buna göre analiz edebilirsiniz. Bunun dışında anahtar kelime önerileri ile de destek alabilirsiniz.

Bunlarından başında neilpatel, keywordtool.io, “wordstat.yandex.com.tr” siteleri sayesinde anahtar kelime çalışmaları yapabilirsiniz.

İnternet üzerinde girdiğiniz bir anahtar kelimeye alternatif arama kelimelerini de göreceğiz için size buradan aramalarla ilgili destek verecektir. Böylece zamandan tasarruf etmişte olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın