Sponsorlu Bağlantılar

4,5G ‘de Yüksek Faturalardan Korunun..!

952 views
Sponsorlu Bağlantılar

01 Nisan 2016 tarihinde geçiş yapacağımız 4.5G ile internet hızımız 3G göre 10 kat daha artacaktır. Böyle olunca internet kullanım oranı’da artacaktır.

Kullanmış olduğunuz İnternet Paketi aşma tehlikesi ile karşı karşıya kalabiliriz .Yüksek Fatura tehlikesi ile karşı karşıya kalmamak için sık sık kullandığınız paketin kotası sorgulama yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Sosyal ağlar üzerinde paylaşın video izlenme oranı , sayfa görüntülenme sayısı , e-posta alma verme , müzik dinleme , sosyal media paylaşımları , İnternet üzerinden oynan oyunların doğrudan etkili olacağı için bunları iyi hesaplamak gerekecektir.

İnternet Kotanızı kontrol etmek ilk aylarda çok önemlidir , aylık kullanım oranına göre yeni paketlere geçiş yapabileceğinizi unutmayın , kota aşımı yüzünden yüksek kabarık faturalar ödememek için kotanızı iyi kontrol etmeniz gerekmektedir.

4.5G

 

Mobil iletişim teknoloji 4,5G ile ne kadar internet kullandığınızı ölçmek için Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu ( BTK ) tarafından hazırlanmış olan  veri kullanım hesaplayıcı ile İnternet kullanımını hesaplayabilirsiniz. Günlük ve Ayda ve Kullandığınız Akıllı Telefon , Tablet , Diz üstü Bilgisayarda mobil İnternet kullanımı hesaplayabiliyorsunuz.

http://veri-hesaplayici.btk.gov.tr/kullanim/giga.byte” adresi üzerinden kullanım paketini hesaplayarak kota aşımını kontrol ederek yüksek faturaların önüne geçebilirsiniz.

Ayrıca Mevcut GSM Operatörlerinin Mobil Uygulamaları ile İnternet Kotası ve Fatura Kontrolü için hazırlamış App uygulamalarını kullanabilirsiniz.  Turkcell Hesabım uygulamasını , Vodafone Yanımda , Türk Telekom Online uygulamalarını IOS ve Android işletim sistemlerin kullanabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

4.5G İnternet Sorgulama , 4.5G kota aşımı , 4.5G fatura yüksek gelecek mi? , 4.5G Kabarık Fatura , Yüksek telefon fatura , kabarık telefon faturası , internet kota aşımı , internet paket aşımı , btk.gov.tr , sürpriz fatura

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın