V9.com Arama Motorunu Kaldırma (Video ) Anlatım – Adem OCUT

Bu Gibi Siteler programların kurulumuyla bulaşarak hit sayılarını yüksetmek için kendi sayfalarına yönlendirirler bu gibi durumda istemeden de olsa web tarayıcısını açtıksandan sonra v9.com sayfasına yönlenirsiniz buda canınızı sıkar google gibi bir arama motoru dururken neden v9 kullanıyım gibi bir düşünce olur. işte sizin istemediğiniz şekilde web browserinizi açtığınızda yönlendirmelerle karşı karşıya kalırsınız.

Peki V9.com  arama motorundan nasıl kurtulabilirim ?

Bunun Mantığıda aramasayfam.com ve homepage sayfaları gibi manığı aynıdır. ilk önce internet tarayıcılarının kısa yollarıındaki yani masaüstündeki kısa yolların çalıştırma uzantılarını değiştirmek gerekiyor. Daha sonra registry den V9.com Arattırıp tüm kayıtları silmek yada istediğiniz bir sayfayı oraya yazmalısın ben genelde google.com yazıyorum. daha registry kayıtlarındaki bu girdiği sildikden sonra ise Tarayıcıdaki başlangıç sayfasını istediğiniz bir sayfa yada google – Bing gibi arama motoru ile değiştirmek olacaktır.

Birinci Alternatif Bu şekilde Bu konuda Aramasayfam için hazırladığım videoyu  V9 içinde uygulayabilirsiniz. bilgi ve fikir sahibi olmanız için videoyu izliyebilirsiniz.

 

Diğer Bir Alternatif Silmek Programı ise SpyHunter  yazılımı kullanrak silmeyi deneyebilirsiniz.

mail abone

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın