Sponsorlu Bağlantılar

V9.com Arama Motorunu Nasıl Kaldırılır?

321 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Gibi Siteler programların kurulumuyla bulaşarak hit sayılarını yükseltmek için kendi sayfalarına yönlendirirler bu gibi durumda istemeden de olsa web tarayıcısını açınca sizi v9.com sayfasına yönlendirilir buda canınızı sıkar google gibi bir arama motoru dururken neden v9 kullanayım gibi bir düşünce olur. işte sizin istemediğiniz şekilde web browserinizi açtığınızda yönlendirmelerle karşı karşıya kalırsınız.

V9.com Arama Motorunu Nasıl Kaldırır?

Bunun Mantığı da aramasayfam.com ve homepage sayfaları gibi mantığı aynıdır. ilk önce İnternet tarayıcılarının kısa yollarındaki yani masaüstündeki kısa yolların çalıştırma uzantılarını değiştirmek gerekiyor. Daha sonra registry den V9.com Arattırıp tüm kayıtları silmek yada istediğiniz bir sayfayı oraya yazmalısın ben genelde google.com yazıyorum. daha registry kayıtlarındaki bu girdiği sildik den sonra ise Tarayıcıdaki başlangıç sayfasını istediğiniz bir sayfa yada google – Bing gibi arama motoru ile değiştirmek olacaktır.

Birinci Alternatif Bu şekilde Bu konuda Aramasayfam için hazırladığım videoyu  V9 içinde uygulayabilirsiniz. bilgi ve fikir sahibi olmanız için videoyu izleyebilirsiniz.

bu tür sahte arama motorları bilgisayar yüklemeye çalıştığımız ücretsiz deneme sürümü yazılımlar, programlar aracılığı ile bulaşırlar ve Explorer, Safari, Mozilla ve diğer Chrome tarayıcıların ana sayfalarına yerleşirler bu arama motorlarını kaldırmak için bir çok virüs kaldırma, temizleme programları vardır. Bu programlar ana sayfaya yerleşen yönlendirme sayfalarını kaldırmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın