Sponsorlu Bağlantılar

Vine Videoları Açılmıyor?

489 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son Zamanlarda Facebook da bir çok vine videolar paylaşımı yapılmaktadır. Birbirinden değişik ve güzel videoları firefox kullanılanlar için izlemek eziyet haline gelmiştir. Genelde Vine Videolar mozilla firefoxda izlenemiyor bende bunun üzerinde duracağım.

Vine İzleme Sorunu Nasıl Çözülür?

Mozilla ( Firefox ) Web Tarayıcımızın arama kısmına yani www.siteadı.com yazdığım yere  about:config  komutunu yazıyorum  Bu komutu yazdığımızda  karşımıza tekrar uyarı yazısı çıkacak Dikkatli olmanız gerekir herhangi farklı bir ayar başka sıkıntılara yol açmaktadır. 

 

Söz veriyorum ve dikkatli olacağım yerine basarak ayarlar kısmına giriyorum. Daha sonra arama kısmı çıkacak bir çok ayarın tutulduğu yerde Arama Kısmına media.windows-media-foundation.enabled yazarak buluyoruz

 

Bu ayarın üzerinde default olarak True yazmaktadır. bunun üzerine faremiz ile çift basarak false olacak şekilde basıyoruz . ayarlarımızı  yapmış olduk şimdi tarayıcımızı kapatarak yeniden başlatarak . giriş yapıyoruz .artık vine videolarını izleyebiliriz.

 

vine videolarını tarayıcıda açılmıyor ve vine video izleme sorunu yaşıyorsanız, yukarıda verdiğim adımlar işinize yaracaktır, eğer bu sorun devam ediyorsa, dns adreslerini güncel olmasına dikkat ediniz veya bir erişim engeli olabilir. Vine videolar eğer sorunu devam ediyorsa başka tarayıcı üzerinden izlemeyi deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın