Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram Yardım // Destek // Şikayet Hattı

Sponsorlu Bağlantılar

instagram resimlerinizi ve videolarınızı paylaşacağınız bir mobil uygulamadır. Dünyaca kullanılan popüler olan bu uygulamada binlerce kullanıcı mevcut , instagram yeni gelen güncellemeler ile veya kullanıcıların yaptıkları ihlaller ile bir çok sorunları da yanında getirmektedir.

Bu sorunları giderebilmek için sizlere bilgim dahilinde göndereceğiniz sorunları elimden geldiği kadarı ile doğru cevaplar vermeye çalışacağım bu sorunların başında gelen instagram hesabı nasıl silinir , yorum engeli , beğeni engeli , hesap doğrulama gibi sorular başında gelmektedir.

İnstagram sorunlarınızı instagram yardım merkezinden cevabınızı alabilirsiniz. İnstagram yardım merkezine https://help.instagram.com/ adresinden ulaşarak cevaplarınızı arayabilirsiniz. Burada Yorumlar bölümünden göndereceğiniz soruları , ben ve diğer ziyaretçilerimiz den gelen cevaplar ile karşılığını bulacaksınız. Sorularınızı Sormak ve Cevaplaya bilmek için yorum bölümünden yapabilirsiniz.

İnstagram ile benim doğrudan hiç bir alakam ve ilgim yoktur. Burada sadece yaşanan sorunları sizlerden gelen sorular , bilgiler ve deneyimlerim doğrultusunda sizlere bilgi aktarmaya çalışıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram Yardım // Destek // Şikayet Hattı (876 Yorum)

Yorum Yaz

  • limitlere uyulmazsa bu surum hesabınızın banlanmasına kadar gider hesabınıza giriş yapamayabilirsiniz. Bu nedenle limitlere uyunuz. instagram limitleri hakkında bilgiyi buradan edine bilirsiniz.

 1. Hesabim fazla takibden dolayı işlem engellendi diyor yardım ederseniz sevinirim nasıl engel kalacak uyarı aliyorum

  • paylaşımlarınızı rutin olarak devam ettirin fakat instagram limit kurallarına uyunuz kendiliğinden düzelir.

  • kişilerim’de önerilen kişilerde arkadaşının, arkadaşı üzerine öneriler şeklinde çalışıyor.

 2. Merhaba kısa bi süre önce hesabım çalındı ve kimin yaptığını öğrenebilme gibi bi ihtimalim varmış ne yapabilirim

 3. İnstagramımı dondurdum, şifresini unuttuğum için instagrama giriş yapamıyorum. İnstagram ekibi bana bir mail attılar mailde ki kodu ve kullanıcı ismimi bir sayfaya yazıp fotoğraf çektirmemi istediler çektirdim ve bana atılan maile yanıt olarak gönderdim bana hala dönüş yapmadılar acaba ne kadar sürede dönerler cevap verirler? Hesabımı geri alabilirim?

 4. İnstagram hesabimi dondurdum ve tekrar actigimda resimlerimin bir cogunun silinmis oldgun gprdum bunun icin ne yapabiliruim

  • yakın arkadaş önerilerinden yine çıkacaktır, yani arkadaş önerilerinde çıkabilme ihtimali var

1 10 11 12

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın