22find Nedir – 22find Nasıl Kaldırılır ( Resim-Video) – Adem OCUT

22find Nedir ?

22find  bir arama motorudur , Google gibi bu sayfadan arama yapabilirsiniz . Eğerki bir gün bir program yüklediğinizde google yerine 22find sayfasına yönlendirme yapıyorsanız sizde bu sıkıntıdan müzdaripsiniz. istediğiniz olmadan ve hile ile bu sayfaya yönlendirme yapar ve hit ve trafiğini artarır. Eğerki buyönlendirmeden kutulmak isiyorsanız  adımları akip etmeniz gerekir.

22find Nasıl Kurtulur ;

İlkbaşkta Kullanmış olduğunuz Web Browserinizin masaüstündeki kısayolunu temizlemeniz gerekmetedir. bunun için masa üstünde browserin üzerine gelip sağa tuş ile özeliklerine girip hedef yolu temizlemek gerekir resimdeki gibi Firefox.exe nin ” hariç geri kalan tüm uzantılarını sileceksiniz.

 

Daha Sonra Bu uzantıları temizledikden sonra 22find.com  sayfasını registry kayıtlarından temizlemek gerekecek bunun için çalıştır penceresinde  regedit yazarak registry dosyalarına geleceğiz burdan CTRL + F tuşu ile arama penceresi gelecek buraya www.22find.com  yazarak arataağız  gelen kayıtları farenin sağ tuşu ile modifiye yani düzeltme ile www.google.com  yada istediğiniz bir sayfayı yazarak arama tümden bitene kadar aratarak bulduğumuz 22find.com larrı düzelteceğiz. Registry kayıtlarınıda bu web atından temizledikden sonra.

websayfamızın özelliklerine girerek ana sayfamız www.22find.com ise bunuda açmak istediğimiz sayfa adını yazarak. işlemimizi bitiriyoruz. bu şekilde düzelmiş olacak.

Not: aramasayfa.com için hazırladığım video izlerseniz  22find.com içinde aynı taktiği uygulayabilirsiniz.

 

Diğer Konu ve ipuçlarını ziyaret etmeden çıkmayın Mutlaka işinize yarıyacak ipuçları vardır.

 

mail abone

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın