Sponsorlu Bağlantılar

22find Yönlendirme Sayfası Nasıl Kaldırılır?

932 views
Sponsorlu Bağlantılar

22find Nedir ?

22find  bir arama motorudur , Google gibi bu sayfadan arama yapabilirsiniz . Eğer ki bir gün bir program yüklediğinizde google yerine 22find sayfasına yönlendirme yapıyorsanız sizde bu sıkıntıdan sizde müzdarip istediğiniz olmadan ve hile ile bu sayfaya yönlendirme yapar ve hit ve trafiğini artırır. Eğer ki bu yönlendirmeden kurtulmak istiyorsanız  adımları takip etmeniz gerekir.

22find Nasıl Kurtulur ;

İlk başta Kullanmış olduğunuz Web Browser masa üstündeki kısayolunu temizlemeniz gerekmektedir. bunun için masa üstünde browserin üzerine gelip sağa tuş ile özeliklerine girip hedef yolu temizlemek gerekir resimdeki gibi Firefox.exe nin  hariç geri kalan tüm uzantılarını sileceksiniz.

 

Daha Sonra Bu uzantıları temizledik den sonra “22find.com”  sayfasını registry kayıtlarından temizlemek gerekecek bunun için çalıştır penceresinde  regedit yazarak registry dosyalarına geleceğiz buradan CTRL + F tuşu ile arama penceresi gelecek buraya www.22find.com  yazarak aratacağız  gelen kayıtları farenin sağ tuşu ile modifiye yani düzeltme ile www.google.com  yada istediğiniz bir sayfayı yazarak arama tümden bitene kadar aratarak bulduğumuz 22find.com larrı düzelteceğiz. Registry kayıtlarını da bu web atından temizledik den sonra. websayfamızın özelliklerine girerek ana sayfamız www.22find.com ise bunu da açmak istediğimiz sayfa adını yazarak. işlemimizi bitiriyoruz. bu şekilde düzelmiş olacak.


  yukarıda video’da 22find sahte arama motoru nasıl kaldırılır? konusunda bilgi vermeye çalıştım, hazırladığım video başka bir arama motoru ile ilgilidir, fakat uygulama metodu aynı olduğu için uygulama aynı yöntem ile bu yönlendirme sayfasını kaldırabilir ve silebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın