Sponsorlu Bağlantılar

Youtube yorumlarda kalın, yatay çizgi yazılar nasıl yazılır?

4.819 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konu anlatımda sizlere youtube yorumları kalın yazı ile yazma konusunda meraklı olan kullanıcılara bilgiler vermeye çalışacağız. Bilindiği gibi Yotube dev video barındırma servisidir. Popüler ve trend video yükleme, izleme aynı zamanda bu videolardan reklamlarda para kazanmak amaçlı oluşan videoların altındaki yorumlarda bir o kadar ilginç ve komiktir.

Video altında yorumlara değişik şekilli yazılar yazmak, yorum bırakmak da ayrıca bir farklılıktır. Yorumlar çoğu youtube kullanıcılarının dikkatini çekip sırf bunu takip eden kullanıcıların sayısı da oldukça fazladır.

Bizimde bu konumuzda youtube videolara yorumlar kısmından yatık yazı, kalın yazı yani kısaca şekilli yazılar yazma konusunda bizde bunun nasıl yapılacağına dair siz kullanıcılara bilgiler vermeye çalışacağız.

YOUTUBE YORUMLARINI ŞEKİLLİ YAZI YAZMA

YOUTUBE YORUMU KALIN YAZI İLE YAZMA

Youtube de yazdığınız yorumları kalın yazı ile yazmayı düşünüyorsanız yazılarınız başına ve sonuna * ( yıldız ) işareti kullanmanız gerekecektir.

Örnek : *ademocut.com*  şeklinde yazdığınızda ademocut.com şeklinde kalın punto yazı ile yorumu yazabilirsiniz. Yıldız işaretini boşluk bırakmadan başına ve sonuna koymanız gerekecektir.

YOUTUBE YORUMU ÜZERİ ÇİZGİLİ YAZMA

Youtube yorumları üzeri çizgili şekilde yazmak isterseniz – ( tire ) işe başlayarak tire ile bitirmek gerekecektir.

Örnek : -ademocut.com-  şeklinde tire işaretinden hemen sonra yorumu yazdığınız da ademocut.com şeklinde yazılarınızı kolaylıkla yazabilirsiniz.

YOUTUBE YORUMLARI YATAY EĞİK YAZMA

Youtube yorumlarında yazınızı yatay yani eğik yazmak isterseniz bunun için alttan çizgi, alt tire işareti koymanız gerekecektir.

Örnek : _ademocut.com_  hiç boşluk bırakmadan geri tuşunun yanındaki tuş yardımı ile shift tuşuna basarak yapabilirsiniz.   Buna örnek ademocut.com olarak görünmektedir.

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi sıralı olarak yorumlarda görünen yazı karakterlerini bu şekilde görebilirsiniz.

Bu konumuzda youtube yorumlarını şekilli yazılar, eğik yazılar, üstü çizgili yazılar nasıl yapılır? Konusunda sizlere destek vermeye çalıştık.  Bu konumuzda sorularınız için sayfamızın altında yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızdan sorularını gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Youtube yorumlarda kalın, yatay çizgi yazılar nasıl yazılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. bu konuda oldukça merak etmiştim nasıl yapıldığını aynen bu teknik whatsapp da uygulanıyor eyik yazıları ve kalın yazıları artık kolaylıkla yapabiliyorum teşekkür ederim işe yaradı

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın