Sponsorlu Bağlantılar

Youtube spam yorum denetimi

42 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, sizlere daha önceki konularımızda Youtube ban nedir konusunda bilgilendirme vermiştik. Bu konumuzda sizlere Youtube spam yorum kontrolü nasıl yapılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Bazı videolar altında bırakılan yorumlardaki linkler aracılığı ile videodan kolaylıkla ayrıla biliniyor. Böylece kanalınızdan ve videonuzdan kolaylıkla ziyaretçiler ayrılabilir.

Bu nedenle iyi bir spam yorum filtrelemesi ile bunlara engel olarak daha iyi bir şekilde spam yorum denetimi yapabilirsiniz.

Bunun için yorum filtreleme kelimeleri girerek Youtube de bırakılan yorumları engellemiş olacaksınız. Yorumları filtrelemek için “https://www.youtube.com/comment_management” adresi üzerinden yasaklı kelimeleri girerek filtreleme yapınız.

Kanalınızın yorum ayarlarını bu kısımdan yapabilirsiniz. Diğer kullanıcıları ve sizi rahatsız edici kelimeleri burada yasaklı alana girerek kaydet butonu ile yasaklayabilirsiniz.

Bu yasaklı kelimeler dışında kullanıcılar tarafından kullanılan şekiller, karakterler yorum filtresine takılabilir. Bunun için yorum denetleme kısmına takılabilir. Bunu denetlemesini yorumlar kısmından kontrol edebilirsiniz.

 

Diğer yorumlarda sizi rahatsız eden kelimeleri buradan yasaklamak suretiyle filtrelemesini yapabilirsiniz. Bu konumuzda spam yorum Youtube da nasıl denetlenir, kontrol edilir konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu konuyla alakalı bilgiler vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın